Telefon 22 298 64 04 - Mail kredyty@bezpiecznekredyty.pl
Kredyty Dla Firm - Postaw na doświadczenie

Dzięki firmie udało się uzyskać kredyt w ciągu 2 miesięcy po wcześniejszej pomocy w czyszczeniu negatywnych wpisów w bik..

kredyt dla firmy

Project Description

Opinia od: Krystyna D. Skup Zlomu Warszawa

15 negatywnych decyzji i blokada w większości banków. Dzięki firmie udało się uzyskać kredyt w ciągu 2 miesięcy po wcześniejszej pomocy w czyszczeniu negatywnych wpisów w bik.

Bezpieczne Kredyty:

Klientka zgłosiła się do nas z bardzo dużą ilością chwilówek 15 decyzjami negatywnymi w innych bankach które składała w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Część odmów kredytu odbywała się na etapie wpisania do systemu, pojawiał się brak możliwości procesowania wniosku kredytowego. Część decyzji negatywnych wynikała z dużej ilości chwilówek i opóźnieniach rzędu 2-3 tygodni w spłatach bieżących rat kredytów.

Nasze działania pozwoliły skierować wniosek kredytowy bezpośrednio do oddziału który zajął się nim indywidualnie. Wyjaśnienia klientki dotyczące jej sytuacji finansowej oraz zobowiązanie do spłaty chwilówek pozwoliły na uzyskanie kredytu. Dzięki niemu klientka pozbyła się drogich chwilówek i uzyskała drugi kredyt potrzebny na inwestycję i rozwój firmy.

Pani Krystyna zdecydowała się na stałą obsługę naszej firmy i dzięki temu uzyskała pomoc w zakresie wykreślenia negatywnych wpisów dot. spłaconych kredytów. Punktacja w BIK znacząco się podniosła, dzięki konsolidacji zobowiązań i zmniejszeniu rat kredytów klientka zyskała również dużą zdolność kredytową.

Related Projects

Back to Top
Kredyty Dla Firm - Postaw na doświadczenie - Tel. 22 298 64 04