Telefon 22 298 64 04 - Mail kredyty@bezpiecznekredyty.pl
Kredyty Dla Firm - Postaw na doświadczenie

Nie mogłam uwierzyć jak po dwóch dniach od złożenia wniosku zaproszono mnie na podpisanie umowy kredytowej. Polecam serdecznie..

kredyt dla sp. z o.o.

Project Description

Opinia od: Agnieszka, właścicielka sp. z o.o. Rzeszów
Gdy usłyszałam w jakim banku firma chce składać wniosek, to oczywiście protestowałam, w ciągu 6 miesięcy dostałam w tym banku już 4 razy negatywną decyzję. Nie mogłam uwierzyć jak po dwóch dniach od złożenia wniosku zaproszono mnie na podpisanie umowy kredytowej. Polecam serdecznie.
Bezpieczne Kredyty:
Pani Agnieszka zgłosiła się do nas mając ok 30 zapytań o kredyty w okresie ostatnich 12 miesięcy. W raporcie widać było ewidentnie mało profesjonalne działanie pośredników którzy bez analizy i rozeznania składali zapytania kredytowe do wszystkich banków z jakimi współpracowali. Klientka nie była w stanie spłacać bieżących zobowiązań i zaczęły się opóźnienia ok. 2 tygodnie w spłatach kredytów. Dokładna analiza raportu BIK oraz kondycji finansowej firmy dała nam obraz sytuacji i pozwoliła przygotować plan działania.
Klientka otrzymała kredyt firmowy w banku w którym dostała już 4 razy odmowę. Powodem odmowy byłe złe dobranie produktu dla klientki przez wcześniejszych doradców oraz złożenie wniosku w oddziałach banku nie mających doświadczenia w procesowaniu tego typu kredytów dla spółek z o.o.
W efekcie naszych działań klientka otrzymała kredyt dla firmy jaki był jej potrzebny. W ciągu 6 miesięcy pomogliśmy również konsolidacji pozostałych drogich kredytów, co znacząco podniosło zdolność kredytową klientki oraz ilość punktów w BIK.

tel. 22 298 64 04

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w godzinach 9-15 od poniedziałku do piątku.

Related Projects

Back to Top
Kredyty Dla Firm - Postaw na doświadczenie - Tel. 22 298 64 04